TS 3 - spousta novinek v jedné!

17. května 2009 v 11:39 | *Sw{EE}t*Qu{EE}n* |  The Sims 3 Info
Očekávané vydání The Sims 3 se blíží a já mám pro vás spustu novinek xD

Zabavné Sim aplikace

Možná jste si už na oficiálních amerických stránkách všimnuli upoutávky na něco jako Sim Sidekick, SimSocial a SimFriend. O co vlastně jde? Povězme si něco víc.

Sim Sidekick bude do češtiny přeložen jako SimKámoš. V zásadě se jedná o simíkovskou aplikaci, s níž se při surfování na webu dost pobavíte. Aplikaci stáhnete z oficiálních stránek, vyberete si jednoho ze simíků nebo siminek a zábava může začít! Simíci s vámi budou surfovat po Internetu a reagovat podle toho, na jaké stránce se právě budete nacházet. Nebude to fungovat na úplně všech stránkách, ale na těch největších učitě ano. V podstatě jde jen o takovou srandičku, ale docela zábavnou.


SimSocial je na druhé straně o mnoho propracovanější . V tomto případě se jedná o online hru, či spíše demo The Sims 3. Opět si vyberete své simíky, nastavíte jim různé vlastnosti, životní cíle a můžete začít hrát. Skvělé je, že se v jejím průběhu můžete spojit s přáteli a vzájemně sdílet výsledky. SimSocial zůstane v angličtině, ale není tam příliš mnoho textu, takže to snad až tak nebude vadit. Najdete ho na oficiálních stránkách The Sims 3 a také jako aplikaci na Facebooku!

SimFriend je e-mailová hra, kde chatujete se simíky podle své volby. Budete s nimi řešit různé vztahové problémy, kamarády, práci… I tato hra je jen v angličtině, tentokrát ji však skutečně upotřebíte, protože textu je zde požehnaně.
Všechny aplikace jsou k dispozici v anglickém jazyce, do češtiny lokalizovaný SimKámoš pak koncem příštího týdne.
Sledujte tyto odkazy:


Videoparodie

Dnes večer okolo šesté hodiny bude uvolněný absolutně úžasný a vtipný videoklip jako parodii na aktuální filmový hit. Uhádnete jaký? Určitě ano. Hned, jak bude připraven, dáme vám vědět. (Video již bylo přidáno.)

Videa na oficiálních stránkách

Nové klipy ve videosekci na oficiální stránce dopňujeme tak často, že vás o nich ani nestíháme informovat - a téměř všechny jsou s českými titulky! To je servis, který se dostává jen málokteré hře. Včera se objevily dva nové rozhovory. Najdete je zde.

Převzato z oficiálních stránek.

Videa jinde

Toto skvělé video nebo spíše videa jsou z pořadu ve kterém byl Grant Rodiek přesdstavovat hru The Sims 3. V těchto úžasných videiích naleznete doteď neodkryté informace.Bannery na Libimseti.cz

Poslední věc. Dne 18.5.2009 se na Libimseti.cz začnou objevovat tyto bannery.


Zdroj: sims3 .cz a youtube.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

HmMMm ty seš ae ...... MucQ {Doplňte vhodné slovo místo těch teček xD}

Sladkej xD
Perfektní xD
BEJK xDD
Zlobíívej xD
Úchyák x( xD
DiWoCh xD x)

Komentáře

1 Týnuškáá Týnuškáá | Web | 17. května 2009 v 11:44 | Reagovat

KLik na web

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama