The Sims 3 Info

Intro trailer The sims 3

20. května 2009 v 19:05 | Ayumi
Na internet se již dostalo intro, respektive začáteční video, když spustíte The Sims 3. Můžete na něm zpozorovat většinu zásadních změn ve hře.


Zdroj:www.sims3.cz

TS 3 - 3 new videa

18. května 2009 v 20:20 | *Sw{EE}t*Qu{EE}n*
Tak zase tu máme další tři videa určitě si je všechny prozkoumejte

Záplava simíku

The Sims 3 JE KE STAŽENÍ NA INTERNETU

18. května 2009 v 20:11 | *Sw{EE}t*Qu{EE}n*
Jak už potvrdily nějaké weby, tak se zdá, že piráti už na netu fakt válí, prý se dá stáhnout už i The Sims 3 a doufám že vy vydržíte se mnou a počkáte si na ogirinálku :D

The Sims 3 Reklama na MTV

17. května 2009 v 16:10 | *Sw{EE}t*Qu{EE}n*
The Sims 3 už se objevilo i jako reklama na MTV zde je rekalam speciálně ke shlédnutí xD


Použij zdroj:

TS 3 - 2.městečko Riverview

17. května 2009 v 13:19 | *Sw{EE}t*Qu{EE}n*

Po vydání hry si budete moci na ofiviálních stránkách stáhnout další městečko Riverview. Co vás tam čeká ? Na to se můžete podívat na těchto šesti screenshotech. Tak co máte radši Susent Valley nebo RiverviewKopírujte pouze se zdrojem:

TS 3 Nové Gameplay video

17. května 2009 v 11:59 | *Sw{EE}t*Qu{EE}n*
Dnes se objevilo nové gameplay video, ve kterém můžete kromě tvoření Simíků spatřit i výstavbu domu nebo komunikaci s ostatními Simíky. Ve videu můžete nalézt nová vyskakovací okna, nejspíš pracovní příležitosti, nebo úroveň vztahů s jiným Simíkem, která se zobrazí v levém horním rohu. Na druhou stranu v některých částech jsou vidět nepřirozené pohyby Simíka nebo "teleportovací" nástup do auta. Jaký názor si na video utvoříte, je už ale na vás!


Zdroj: sims3.cz a youtube.com

TS 3 - spousta novinek v jedné!

17. května 2009 v 11:39 | *Sw{EE}t*Qu{EE}n*
Očekávané vydání The Sims 3 se blíží a já mám pro vás spustu novinek xD

Zabavné Sim aplikace

Možná jste si už na oficiálních amerických stránkách všimnuli upoutávky na něco jako Sim Sidekick, SimSocial a SimFriend. O co vlastně jde? Povězme si něco víc.

Sim Sidekick bude do češtiny přeložen jako SimKámoš. V zásadě se jedná o simíkovskou aplikaci, s níž se při surfování na webu dost pobavíte. Aplikaci stáhnete z oficiálních stránek, vyberete si jednoho ze simíků nebo siminek a zábava může začít! Simíci s vámi budou surfovat po Internetu a reagovat podle toho, na jaké stránce se právě budete nacházet. Nebude to fungovat na úplně všech stránkách, ale na těch největších učitě ano. V podstatě jde jen o takovou srandičku, ale docela zábavnou.

TS 3 - Simíci ze sousedství - 7 videí

17. května 2009 v 11:09 | *Sw{EE}t*Qu{EE}n*
Zajímají vás za koho budete moci hrát nebo případně koho navštěvovat a potkávat v The Sims 3 ? Teď máte příležitost je poznat xD

Seznamte se se Zackem, atletem, který se líbí všem okolním Simkám. Ovšem do té doby, dokud některá z jeho fanynek neuvidí nepořádek, který skrývá u sebe doma!

 
 

Reklama